Kategorie
Partnerzy
Wyróżnienia
medal
Najnowsze posty

Czas prezentów

Prezent dla noworodka i niemowlaka

Prezent dla noworodka zawsze przysparza sporo kłopotów. Nie wiadomo, czy ma to być coś dla dziecka - a jeśli tak, to co?, czy raczej coś praktycznego, co przyda się co prawda maluszkowi, ale większą radość sprawi rodzicom? Oczywiście zawsze można sięgnąć po ostatnią deskę ratunku, czyli ubranka, ale wystarczy trochę kreatywności by wyjść poza banalne śpioszki. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szereg propozycji, które wszystkim ciociom, wujkom, babciom i dziadkom ułatwią podjęcie decyzji o kupnie stosownego upominku.

Uniwersalnym prezentem dla maluszka będzie grzechotka lub przytulanka. Oferowane przez nasz sklep grzechotki pełnią równocześnie rolę gryzaczków, mają różne kształty i wielkości, są bajecznie kolorowe i całkowicie bezpieczne dla dziecka. Przytulanka w postaci miękkiego przyjaciela, który zawsze pocieszy, to coś, co powinno mieć każde dziecko. Nasze, solidnie wykonane przytulanki i pluszaki, dostępne są w wielu różnych kształtach, rozmiarach i stylach. Niektóre z nich pełnią równocześnie role gryzaczka, inne świecą lub emitują delikatne dźwięki.

Dobrym wyborem może okazać się pozytywka, która nie tylko przyciąga uwagę dziecka, ale także stymuluje rozwój słuchu i poczucie rytmu i pomaga w zasypianiu. Podobną rolę pełnić będzie efektowna muzyczna karuzela z projektorem Smily Play, która dzięki funkcjom dostosowanym do potrzeb niemowlaka, uspokaja, ułatwia i uprzyjemnia zasypianie. 

Kolejna propozycja na upominek dla maluszka to przytulny kocyk. Kocyków nigdy zbyt wiele, a jeśli będzie to kocyk-chmurka lub kocyk-słonik, z pewnością pokocha go nie tylko dziecko, ale i mama. W otulaniu maluszka można iść jeszcze dalej i kupić w prezencie milutką podusię lub komplet pościeli do łóżeczka.

To tylko niektóre propozycje. Bogaty asortyment naszego sklepu z pewnością pomoże w podjęciu decyzji, co kupić na prezent dla noworodka.

 

Nieco później

Zabawki to ogromnie ważna składowa w rozwoju dziecka. Dostosowane do wieku i potrzeb, posiadają walory poznawcze i zaspokajają naturalną ciekawość świata. 

Taką rolę pełnią zabawki sensoryczne, jak choćby uwielbiane przez dzieci piłeczkiklocki czy książeczki

Od pierwszych miesięcy życia niezastąpione będą też zabawki interaktywne, które wymuszają na dziecku reakcję i skłaniają do myślenia i kojarzenia. Nasz sklep oferuje tego typu zabawki zarówno dla dzieci, które dopiero zaczynają poznawać otoczenie, jak i dla nieco starszych - od żyrafy czy dinozaura po laptop i pilot tv.

Oprócz nowoczesnych zabawek sensorycznych i interaktywnych, których walorów nie sposób przecenić, nie należy odkładać do lamusa tradycyjnych, sprawdzonych i niezmiennie lubianych przez dzieci zabawek całych pokoleń. Dla dziewczynek będą to lalki oraz domki i wózki dla lalek, dla chłopców zestawy małego majsterkowicza czy wszelkie pojazdy zwłaszcza te, do których da się wsiąść. Ciągłym zainteresowaniem cieszą się też bańki mydlanegry planszowe i puzzle, a spacery do parku nie mogą odbywać się bez zabawek do piaskownicy.

Trzeba pamiętać, że z każdym kolejnym miesiącem i rokiem życia dziecka, jego potrzeby poznawcze rosną. Zmieniają się też zabawki, bo zmienia się ich rola, choć w kręgu zainteresowania dziecka wciąż pozostają te najbardziej ukochane. W ofercie naszego sklepu znajduje się pełny i bogaty zestaw zabawek, przystosowanych do każdego kolejnego etapu rozwoju malucha. 

Opublikowany w: Default category

zostaw komentarz

Czas prezentów Czas prezentów

Święta, urodziny czy po prostu pierwsza wizyta po pojawieniu się na świecie dziecka,  to czas prezentów. I tu pojawia...

czytaj całość
Nie chcę tego dziecka Nie chcę tego dziecka

Zdarza się, że mama lub oboje rodzice, nie mogą lub nie chcą opiekować się narodzonym dzieckiem. Ciąża nie zawsze...

czytaj całość
Położna i opieka lekarska Położna i opieka lekarska

Pierwsze dni dziecka to czas niespokojny zarówno dla maluszka jak i dla zmęczonej porodem mamy. Dla wyeliminowania...

czytaj całość