Kategorie
Partnerzy
Wyróżnienia
medal
Najnowsze posty

Oferujemy dwa sposoby dostawy Twojego zamówienia: wysyłkę do Paczkomatu inPost oraz kuriera inPost.

Koszt wysyłki do Paczkomatu inPost wynosi 14.99 zł. Gdy wybierzesz tę opcję, Twoja paczka zostanie dostarczona do wybranego przez Ciebie Paczkomatu, gdzie będziesz mógł ją odebrać w dogodnym dla siebie momencie.

Alternatywnie, możesz skorzystać z kuriera inPost, który dostarczy paczkę pod wskazany przez Ciebie adres. Koszt takiej wysyłki również wynosi 14.99 zł.

Czas realizacji zamówienia wynosi 24 godziny od zaksięgowania wpłaty. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, paczka zostanie przygotowana do wysyłki i wysłana w ciągu najbliższych 24 godzin.

Dzięki tym dwóm opcjom dostawy oraz szybkiemu czasowi realizacji zamówienia, możemy zagwarantować, że Twoje produkty dotrą do Ciebie sprawnie i zgodnie z Twoimi preferencjami.

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące wysyłki i dostawy, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Chętnie udzielimy Ci wszelkich potrzebnych informacji i pomożemy w rozwiązaniu ewentualnych problemów.

Czas prezentów Czas prezentów

Święta, urodziny czy po prostu pierwsza wizyta po pojawieniu się na świecie dziecka,  to czas prezentów. I tu pojawia...

czytaj całość
Nie chcę tego dziecka Nie chcę tego dziecka

Zdarza się, że mama lub oboje rodzice, nie mogą lub nie chcą opiekować się narodzonym dzieckiem. Ciąża nie zawsze...

czytaj całość
Położna i opieka lekarska Położna i opieka lekarska

Pierwsze dni dziecka to czas niespokojny zarówno dla maluszka jak i dla zmęczonej porodem mamy. Dla wyeliminowania...

czytaj całość